Únor

Největší a nejzábavnější událostí tohoto měsíce byl náš pyžamový den. Sami, s pomocí paní učitelky a paní asistentky jsme si jej připravili a naplánovali. Holky upekly v pracovním vyučování bábovku, z domova jsme si přinesli pití a občerstvení. Třídu jsme karnevalově vyzdobili. Absolvovali jsme různé zajímavé soutěže. Za pár dní jsme se zúčastnili programu Zdravá pětka a připravili jsme sýrové placky, koláče s tvarohovou náplní  a zeleninovou mísu. Velkou událostí pro nás byla návštěva knihovny spojená  s programem o historii Pardubic, znaku Pardubic a Pernštejnů. Poslední fotografie je z hodiny matematiky, kdy se holky z 9. ročníku věnovaly výpočtu povrchu těles.

Mgr. Milena Vašíčková

tn_obrazek_19208.jpg